Oficialus atstovas Europos šalyse

Mūsų tarptautinės įmonės istorija

Esame augintojai, turintys ilgametę sėkmingo Makadamijų riešutų derliaus nuėmimo nuosavose plantacijose istoriją. Be to, vienijame 53 vietinius ūkininkus visoje Afrikoje. Patys renkame, džioviname, lukštename bei rūšiuojame. Taip pat, Europoje turime savo fabrikus sukuriant nuostabaus skonio ir labai didelę įvairovę turinčius produktus, pasižyminčius aukščiausia kokybe. Todėl valdome visą gamybos grandinę, pradedant nuo pasirinkimo ir savalaikės gamybos iki įvairių galutinių produktų. Tad už savo produkciją atsakome ir esame užtikrinti jos kokybe.

Mūsų įmonė

Mūsų įmonė jau daugelį metų susitelkia ties Makadamijų riešutais ir jų produktais, todėl galime Jums pasiūlyti geriausią kainos, kokybės, kiekio santykį bei vieną didžiausių pasaulyje Makadamijų riešutų produktų asortimentą! Turime nuosavas Makadamijų riešutų medžių plantacijas ir vertingus produktus.
Įmonė nuolat investuoja į modernias gamybos mašinas, kad pasiektų aukščiausią kokybės lygį ir optimizuotų gamybos pajėgumus. Mums yra labai svarbu žinoti, kad užtikriname Jums geriausią kokybės ir kainos santykį,

Jei turite didelį sandėlį ir platinimo parduotuves arba esate mažo, privataus restorano savininkas, arba turite prekybos centrą ar sveiko maisto internetinę parduotuvę, esate laukiami mūsų įmonėje, kuri padės Jums rasti tinkamus sprendimus ir į Jūsų verslą įneš naujovių!

  • Mūsų įmonė yra tvari;
  • Pakuotė yra perdirbama;
  • Produktai yra visiškai ekologiški, organiški ir labai sveiki;
  • Makadamijų riešutai yra be glitimo;
  • Manome, kad veikiame Jūsų naudai.
Tai buvo ilgas ir sunkus kelias pasiekti tą etapą, kuriame esame šiandien ir mes labai didžiuojamės ilgalaikiais santykiais ir augančiu klientų skaičiumi. Džiugu, kad šiuos maistingiausius ir sveikiausius savo savybėmis Makadamijų riešutus gali įsigyti vis daugiau pasaulio žmonių! Anksčiau šis riešutas buvo skaitomas prabangos prekė ir galėjo jį įsigyti tik pasiturintys žmonės, bet mes stengiamės, kad tai pasikeistų ir mūsų produktus galėtų įsigyti vis daugiau žmonių. Nuoširdžiai norime dalintis Makadamijų riešutų gerosiomis savybėmis su visais, kam rūpi sveikata, gera savijauta ir kam rūpi jų artimieji! Mums rūpi, ką valgome. Maistas yra vaistas!
Dirbame visame pasaulyje. Bendradarbiaudami su savo filialais, galėsime suteikti Jums greitą ir kokybišką aptarnavimą visur, kur tik to pageidausite.

Įsigykite bet kokį kiekį vienai dienai, savaitei ar mėnesiui, ir mes jį pristatysime net iki Jūsų durų.

Sužinoję, ko Jums reikia, laikysime produktus savo sandėlyje.

Skaičiai

kalba patys už save

pardavimo biurai

darbuotojai

aprūpinamos šalys